Słowo wstępu

Witajcie na moim blogu! Od dłuższego czasu marzyłem o stworzeniu dziennika, który będzie poruszał tak bliską mi tematykę piłki nożnej. Futbolem interesuję się od podstawówki. Grałem w piłkę, czytałem o piłce i oglądałem piłkę. Teraz chcę zacząć o niej pisać, co bliskie memu sercu.

Czego możecie spodziewać się po tym blogu?

Na pewno nie zawsze będzie obiektywny chociaż nie mam zamiaru na siłę przelewać na niego moich sympatii i antypatii. Chcę pisać rzetelnie, ciekawie i przedstawiać Wam swój punkt widzenia oraz własne obserwacje.

Co znajdziecie na blogu?

Na pewno wiele ciekawych treści 🙂 W każdy poniedziałek będziecie mogli przeczytać o najważniejszych moim zdaniem wydarzeniach mijającego tygodnia. Na pewno szczególną uwagę będę przywiązywał do polskiej Ekstraklasy oraz Polaków grających poza granicami kraju. Wiele miejsca poświęcę także Reprezentacji Polski. W końcu przed nami bardzo ważny i być może przełomowy turniej o prymat w Europie.

Obok bieżących tematów regularnie będę cofał się w czasie przypominając sylwetki piłkarzy, których miałem okazję oglądać, a którzy skończyli już swoją przygodę z piłką. Na blogu nie zabraknie też ciekawych zestawień, analiz i moich osobistych „futbolowych rozkmin”🙂

W tym momencie nie pozostaje mi chyba już nic innego jak tylko życzyć Wam miłej lektury i zaprosić do dyskusji w komentarzach oraz na Facebooku. Wiele spraw będziecie z pewnością postrzegać inaczej. A ja pragnę poznać także Wasz punkt widzenia!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *